Płatność za pobraniem

Oferujemy Państwu wygodną płatność za pobraniem u kuriera dpd, czyli zamówienie zostają opłacone dopiero przy odbiorze. Prosimy o przygotowanie gotówki, nie posiadamy opcji płatności kartą u kuriera firmy dpd.

 

Transakcja DotPay

Udostępniliśmy płatności elektroniczne, dzięki temu mogę Państwo w prosty sposób opłacić zamówienie za pośrednictwem swojego banku, płatności blik lub wykonać przelew tradycyjny

Wprowadziliśmy również system płatności odroczonych, więcej o tej formie można dowiedzieć się tutaj.

 

 

   

 

1. Czym jest 3D Secure?

3D Secure jest bezpłatną usługą świadczoną przez firmy Visa (Verified by Visa) i Mastercard (lub Mastercard SecureCode). Dzięki niej bezpiecznie dokonasz płatności kartą debetową oraz kredytową. Każda transakcje jest uwierzytelniana poprzez hasło, wysłane na numer telefonu podany podczas aktywacji karty w naszym sklepie.

2. Jakie korzyści oferuje 3D Secure?

3D Secure gwarantuje bezpieczne płatności Internetowe. Uwierzytelnianie poprzez hasło jest ochroną dla klienta przed potencjalnymi oszustami. Zyskujesz także pewność, że sprzedawca korzystający z tej usługi jest legalnie działającym podmiotem handlowym.

3. Jak działa usługa 3D Secure?

Usługa 3D Secure jest dostępna dla każdej aktywowanej karty. Uwierzytelnianie następuje przed etapem płatności za zamówienie. Wówczas otworzy się nowa stronna zawierająca prośbę o wpisanie hasła. Hasło zostanie wysłane na numer telefonu podany podczas aktywacji karty w naszym sklepie. Wiadomość może zawierać maksymalnie 30 znaków składających się z liter od A do Z, małych i wielkich, odstępów, myślników i apostrofów. Kod weryfikacyjny jest ważny tylko przez 15 min. Jest także właściwy dla jednej transakcji, jednej sesji. Wpisanie hasła na stronie jest niezbędne do sfinalizowania transakcji.

4. Co zrobić jeśli wpisane hasło jest nieprawidłowe?

Jeśli uwierzytelnianie nie przebiegło prawidłowo, sprawdź czy podałeś prawidłowy numer telefonu podczas aktywacji karty. Konieczne będzie rozpoczęcie składania nowego zamówienia.

To Top