O firmie Distance

Distance to najszybciej rozwijająca się sieć butików z obuwiem sportowym. Na polskim rynku, firma działa od 2003 roku. Spora tradycja i pasja do sneakersów buduje tę markę i umacnia jej pozycję. Z miesiąca na miesiąc w kolekcjach SbD znaleźć można coraz to mocniejsze wydania od takich marek jak: Nike, New Balance, adidas, Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Jordan Brand, Reebok, Puma, Timberland, The North Face, UGG, Emu.

Tworzą go ludzie pracujący w branży obuwniczej, osoby działające w branżach kompletnie niepokrewnych z obuwiem, studenci… Łączy nas jedno. Pasja i zainteresowania krążące w wolnym czasie lub czasie pracy wokół kicksów i streetwearu. Chcemy poruszać tę tematykę nie do końca w politycznie poprawny sposób. Sneakers.pl to miejsce gdzie autorzy mogą wykrzyczeć co im się podoba ale również zadać pytania pozostawiając je bez odpowiedzi. Każdy ma swój gust i nie wszystko musi nam przypaść do gustu. Co za tym idzie powyższy blog opieramy na szczerości i głosie konsumenta, który jest najważniejszym elementem układanki zwanej „butgrą”.

Zaglądałeś już na nasz kanał na YT? Jeszcze nie? Zerknij niżej i sprawdź co się u nas dzieje!

Zobacz otwarcie M72!

Distance na Sneakerness, byłeś tam z Nami?

 

Sprawdź jak wyglądał drop bluz Cleant x Distance

 
Distance S.A.
ul. Półwiejska 33
61-886 Poznań
NIP: 7781406159
REGON: 63445350600000 Adres e-mail: [email protected]
Firma wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000650368, o kapitale zakładowym w wysokości 7.000.000 złotych, opłaconym w całości.
To Top