LACOSTE

Twórca domu mody, od którego nazwiska pochodzi nazwa firmy, to tenisista o wdzięcznym pseudonimie Krokodyl. Stąd logo na wyrobach Lacoste – mały zielony krokodylek. Ten sympatyczny zwierzaczek ozdabia też buty sportowe.


Propozycja firmy jest bogata: klasyczne buty sportowe, buty uniwersalne, buty life style, a także klapki i sandały oraz zimowe kozaki. Jako że nadchodzi wiosna, warto się zaopatrzyć w wygodne miejskie obuwie sportowe, w których można swobodnie iść lub biec ku słońcu. Wykonane są ze skóry naturalnej lub sztucznego tworzywa. Lekkie, wygodne i po prostu ładne. Tak więc, jeśli spacer w wiosennym słońcu, to tylko w butach marki Lacoste.

Pożądane są zwłaszcza przez młodzież kolorowe trampki i tenisówki, które rozweselą każdego ponuraka. Cholewki uszyte są z wytrzymałej tkaniny, a podeszwa z syntetycznego materiału. To najmodniejsze buty tego nadchodzącego sezonu.

Obuwie Lacoste to renomowana marka, która promuje towary najwyższej jakości, więc zielony krokodylek doda prestiżu każdemu użytkownikowi.

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Masz pytanie?