LACOSTE

Twórca domu mody, od którego nazwiska pochodzi nazwa firmy, to tenisista o wdzięcznym pseudonimie Krokodyl. Stąd logo na wyrobach Lacoste – mały zielony krokodylek. Ten sympatyczny zwierzaczek ozdabia też buty sportowe.


Propozycja firmy jest bogata: klasyczne buty sportowe, buty uniwersalne, buty life style, a także klapki i sandały oraz zimowe kozaki. Jako że nadchodzi wiosna, warto się zaopatrzyć w wygodne miejskie obuwie sportowe, w których można swobodnie iść lub biec ku słońcu. Wykonane są ze skóry naturalnej lub sztucznego tworzywa. Lekkie, wygodne i po prostu ładne. Tak więc, jeśli spacer w wiosennym słońcu, to tylko w butach marki Lacoste.

Pożądane są zwłaszcza przez młodzież kolorowe trampki i tenisówki, które rozweselą każdego ponuraka. Cholewki uszyte są z wytrzymałej tkaniny, a podeszwa z syntetycznego materiału. To najmodniejsze buty tego nadchodzącego sezonu.

Obuwie Lacoste to renomowana marka, która promuje towary najwyższej jakości, więc zielony krokodylek doda prestiżu każdemu użytkownikowi.

1 produkt(ów)

na stronę

1 produkt(ów)

na stronę
Masz pytanie?